Sezóna 2010/2011

AFK Sadská : Mnichovohradišťský SK

Sobota 23.4. 9:30

AFK Pečky: AFK Sadská    0:1 (0:1)

Vítězství proti celku ze dna tabulky se nerodilo lehce. Ačkoliv jsme se ujali záhy vedení, soupeř nás do konce zápasu držel v nejistotě.

Sestava: Kubík - Vajgl, Šimůnek, Fér, Šaroch - Štěpán, Heřmanský, Hemerka, Drobný - Pompa, Jaroš

Střídající: Kučera, Holeček

Branka: Pompa

AFK Sadská : SK Mšeno    0:2    (0:1)

V tomto utkání předvedli naši starší žáci zatím nejlepší jarní výkon. Proti fyzicky výborně vybavenému soupeři branku nedali, ale přítomné diváky potěšili pěknou kombinační hrou a hlavně členové kádru mladších žáků (Drobný, Vymazal, Holeček) ukázali, že se nemusíme příštích sezón.

Sestava: Vymazal - Holeček, Šimůnek, Fér, Kubík - Drobný, Starosta Jan, Hemerka, Šaroch - Starosta Jakub (36. Kučera), Pompa

FC Mělník : AFK Sadská    2:2    (2:2)

Ani druhé jarní utkání nepřineslo vítězství našeho celku. Pozitivem je, ale skutečnost, že se zlepšila naše střelecká produkce. Zajímavosti utkání je branka Honzy Starosty přímo z rohu.

Sestava: Kubík - Drobný, Šimůnek, Vajgl, Šaroch - Štěpán, Fér, Starosta Jan, Heřmanský - Jaroš, Pompa

Střídající: Vymazal, Kučera, Starosta Jakub

Branky: Starosta Jan, Fér

AFK Sadská : Kounice     0:3    (0:1)

První jarní utkání nám nevyšlo. Předvedaná hra nebyla špatná, ale chyběl nám větší důraz a hlavně jsme se vůbec nedostávali do koncovky. Naopak soupeř využil každou přiležitost k ohrožení naší branky.

Sestava: Vymazal - Štěpán, Bláha, Fér, Vajgl - Heřmanský, Starosta Jan, Šimůnek, Šaroch - Pompa, Jaroš

Střídající: Starosta Jakub, Drobný, Štróbl, Stárek, Kučera

TJ Bohemia Poděbrady : AFK Sadská    1:7    (0:3)

Proti poslednímu celku tabulky jsme nastoupili oslabení o dva nejlepší střelce (Pompa, Jaroš). Zbytek celku je však zastoupil a po kvalitnim výkonu jsme bezpečně zvítězili. Příležitost dostal celý kádr.

Sestava: Kubík - Starosta Jakub, Bláha, Fér, Vajgl - Hemerka, Starosta Jan, Šimůnek, Šaroch - Baroň, Heřmanský

Střídající: Král, Štěpán, Steiner

Branky: Baroň 2x, Heřmanský 2x, Fér 2x, Bláha

AFK Sadská : Sokol Jestřábí Lhota    0:4    (0:2)

V dalším kole jsme narazili na kvalitního protivníka. Průběh zápasu byl sice vyrovnaný, ale náš soupeř neudělal v obraně žádnou chybu a naši utočníci neměli svůj den. Naš obrana naopak chybovala vícekrát než bylo v průběhu sezóny zvykem. Příjemným překvapením byl výkon Lukáše Baroně, který se vrátil po delší pouze.

Sestava: Kubík - Štěpán, Šimůnek, Fér, Vajgl - Heřmanský, Starosta, Hemerka, Šaroch - Pompa, Bláha

Střídající: Král, Baroň

SK Český Brod : AFK Sadská

Vydřené vítězství v bojovném utkání. Na našem výkonu můžeme najít množství chyb, ale bojovný výkon nakonec rozhodl. Dvě branky padly po perfektně rozehraných standartních situacích Martinem Šimůnkem.

Sestava: Kubík - Starosta Jakub, Šimůnek, Fér, Hemerka - Heřmanský, Starosta Jan, Šaroch - Jaroš, Pompa, Bláha

Střídající: Král, Steiner, Vajgl, Bretscheider

Branky: Starosta Jan 2x, Pompa

AFK Sadská : SK Polaban Nymburk B    7:2    (3:2)

Další vítězné domácí utkání. Ovšem výkon nebyl úplně bez chyb. Zejména v prvnim poločase nás soupeř přehrával. Posledních deset minut zápasu, ale ukázalo, že umíme hrát pěkný kombinační fotbal.

Sestava: Kubík - Holeček, Fér, Vajgl, Hemerka - Heřmanský, Starosta Jan, Šimůnek, Šaroch - Pompa, Jaroš

Branky: Jaroš 4x, Pompa 2x, Šimůnek

Mnichovo Hradiště : AFK Sadská    1:6    (0:2)

Domácí celek předváděl sympatický fotbal. Zejména první poločas nás přehrával a jeho hráči hráli důrazný kombinační fotbal. V druhém poločase jsme soupeře hlavně fyzicky předčili a získali první tři body z venkovních zápasů.

Sestava: Kubík - Starosta Jakub, Šimůnek, Fér, Hemerka - Štěpán, Starosta Jan, Heřmanský, Šaroch - Pompa, Jaroš

Střídající: Král, Vajgl

Branky: Pompa 3x, Jaroš 2x, Fér

AFK Sadská : AFK Pečky    16:0    (8:0)

Jednoznačná záležitost. Oslabený soupeř kladl odpor pouze prvních deset minut. Po vstřelení první branky se sesypal. Škoda, že podobnou střeleckou potenci jsme neměli v Kounicích.

Sestava: Kubík - Hemerka, Bláha, Fér, Vajgl - Štěpán, Starosta, Šimůnek, Šaroch - Pompa, Jaroš

Střídající: Starosta Jakub, Brotschneider, Král, Rýgr

Branky: Pompa 3x, Fér 2x, Jaroš 2x, Bláha 2x, Šimůnek 2x, Šaroch, Kubík, Štěpán, Král, Starosta Jan

Kounice : AFK Sadská    2:1    (1:1)

Děs a hrůza. V okresním derby proti nováčkovi soutěže jsme zcela propadli. Soupeř nás předčil v bojovnosti a to na nás stačilo. Naši útočníci se předháněli v tom, kdo "zazdí" větší tutovku.

Sestava: Kubík - Vajgl, Šimůnek, Fér, Hemerka - Heřmanský, Jaroš, Starosta, Šaroch - Pompa, Bláha

Střídající: Steiner, Štěpán, Král

Branka: Šimůnek

SK Mšeno : AFK Sadská    7:2    (5:1)

Jasná porážka proti vedoucímu celku soutěže.

Sestava: Kubík - Štěpán, Bláha, Fér, Procházka - Heřmanský, Starosta Jan, Šimůnek, Šaroch - Pompa, Jaroš

Střídajícící: Starosta Jakub, Vajgl

Branky: Jaroš 2x

AFK Sadská : FC Mělník 1909    5:1    (4:1)

V úvodním utkání sezóny jsme si poradili se soupeřem, kterého jsme ještě v I.A třídě neporazili. O našem vítězství rozhodla hlavně první polovina utkání, kdy jsme využivali rychlosti našich dvou útočníků. Kvalitní výkon předvedl také Jan Starosta na místě střední zálohy. Po přestávce jsme už polevili a bylo znát, že naše fyzická připravenost ještě není úplně ideální.

Sestava: Kubík - Hemerka, Šimůnek, Fér, Procházka - Štěpán, Heřmanský, Starosta Jan, Šaroch - Jaroš, Pompa

23. kolo

AFK Sadská : FC Mělník 1909    1:1    (0:0)

Vyrovnané utkání, v kterém mohlo vyhrát jedno i druhé mužstvo. Škoda, že někteří hráči dali přednost návštěvě ZOO před důležitým mistrovským utkáním. V plné síle bychom získali všechny body.

Sestava: Vyleta - Vajgl, Šimůnek, Šafránek, Starosta Jan - Hemerka, Heřmanský, Červinka, Šaroch - Hájek, Jaroš

Branka: Jaroš

22. kolo

Velim : AFK Sadská    5:0    (2:0)

Zatím nejlepší soupeř v sezóně. Pravděpodobně postupující celek Velimi nám uštědřil lekci fotbalu. Fyzicky vyspělejší soupeř nás od začátku přehrával. Přesto musíme naše družstvo pochválit za předvedený výkon. Pokud předvedeme stejný výkon za týden proti FC Mělník, tak získáme důležité tři body pro záchranu.

Sestava: Jaroš - Šafránek, Hájek, Fér, Procházka (65. Steiner) - Heřmanský, Červinka, Šimůnek, Šaroch - Starosta Jan, Štěpán (68. Vajgl)

21. kolo

AFK Sadská : Polaban Nymburk    1:2    (1:2)

Bohužel se nám nepodařilo navázat na kvalitní výkon proti Milovicím. Prvních 15 minut jsme svého soupeře zatlačili na jeho polovinu. Z mnoha šancí se ujala pouze střela Honza Starosty. Škoda, že se neproměnil své šance i Lukáš Heřmanský. Soupeř nás za to do přestávky potrestal dvěma brankami. Druhá půle už byla z naší strany slabší.

Sestava: Jaroš - Vajgl. (50. Starosta Jakub), Šafránek, Fér, Procházka - Hemerka (36. Štěpán), Červinka, Šimůnek, Šaroch - Heřmanský, Starosta Jan

Branky: Starosta Jan

20. kolo

AFK Milovice : AFK Sadská

V tomto utkání předvedl výborný výkon golman Jiří Vyleta. Domácí předvedli dobrý výkon, ale při nás stálo štěstí. Druhý poločas už se hra vyrovnala a my mohli přidat další branky.

Sestava: Vyleta - Vajgl (55. Štěpán), Šimůnek "C", Fér, Procházka - Hemerka, Heřmanský, Červinka, Starosta Jan - Hájek, Baroň

Branky: Hájek, Starosta, Baroň

19. kolo

AFK Sadská : Benátky nad Jizerou    1:8

18 .kolo

AFK Sadská : Český Brod    0:5    (0:1)

Toto utkání nevyšlo našim brankařům. Jak by to asi dopadlo, kdyby jsme v 5. minutě proměnili penaltu??

Sestava: Černík (50. Kříž) - Červinka, Šafránek, Fér, Starosta Jan - Hemerka, Hájek, Šimůnek, Starosta Jakub (55. Vajgl) - Heřmanský, Jaroš (60. ŠTěpán)

17. kolo

Brandýs n/L - Stará Boleslav : AFK Sadská    3:2 (3:1)

Proti druhému celku tabulky jsme podali sympatický výkon. První poločas nás soupeř zatlačil na naší polovinu a z jeho převahy padly tři branky. Před přestávkou jsme z rychlého protiútoku snižili na 3:1. Druhý poločas jsme našeho soupeře začali přehrávat. Škoda, že jsme neproměnili více než jednu šanci. Přesto to byl z naší strany nejlepší jarní výkon. Doufejme, že to potvrdíme v utkání proti Českému Brodu!!!

Sestava: Kříž - Starosta Jan (35. Vajgl), Šafránek, Fér, Procházka (Štěpán) - Červinka, Hájek, Šimůnek, Šaroch - Heřmanský, Starosta Jan

Branky: Heřmanský 2x

16. kolo

AFK Sadská : Sokol Semice    3:0 (0:0)

První jarní výhru jsme získali v derby proti družstvu Semic. Podzimní zápas skončil naší snadnou výhrou. Jarní odveta už byla o poznání náročnější. Náš soupeř předvedl kvalitní výkon a konečná výhra 3:0 byla podložena bojovností našich chlapců. Tři body jsou hodně důležité protože v příštím kole jedeme na hřiště Brandýsa, který patří k favoritům na postup.

Sestava: Jaroš - Starosta Jakub (36. Vajgl), Hájek, Fér, Starosta Jan (60. Štěpán) - Hemerka, Šimůnek, Heřmanský, Šaroch - Šafránek, Červinka (65. Kříž)

Branky: Heřmanský 2x, Štěpán

15. kolo

Volný los : AFK Sadská

14. kolo

AFK Sadská : AFK Pečky 1:1 (1:0)

První jarní utkání bylo plné nepřesností z obou stran. Náš soupeř nás předčil hlavně v důtazu a bojovnosti. Konečná remíza je spravedlivá. Škoda několika neproměněných šancí, zejména dva uniky Heřmanského mohli skončit lépe než jen jednou tyčí.

Sestava: Vyleta - Vajgl (50. Starosta Jakub), Šafránek, Fér, Starosta Jan - Hemerka, Hájek, Šimůnek, Šaroch - Heřmanský, Červinka

13. kolo

AFK Sadská : Sokol Jestřábí Lhota 0:2

12. kolo

Sokol Libiš : AFK Sadská 3:0

11.kolo

AFK Sadská : Bohemia Poděbrady 4:1    (2:1)

V okresním derby proti Poděbradům jsme po dlouhé době předvedli výkon, který se musel líbit. Po celý zápas jsme byli lepší a naše vítězství mohlo být ještě výraznější. Doufám, že to nebyly poslední body v této sezóně, a že na  ně navážeme za týden v Libiši.

Sestava: Jaroš (36. Vyleta) - Vajgl (55. Štěpán), Hájek "C", Fér, Baroň - Hemerka, Šimůnek, Heřmanský, Šaroch (60. Pátek) - Červinka, Starosta

Branky: Starosta 2x, Červinka, Heřmanský

10. kolo

FC Mělník : AFK Sadská 5:1    (2:1)

Před tímto utkáním měli obě družstva stejný počet bodů. Vstup do utkání se nám povedl. Ujali jsme se vedení 1:0 brankou Šafránka. Ještě předtím promarnil 100% příležitost Šaroch, který neprefil zcela prázdnou branku z malého vápna. Bohužel jsme poté předvedli několik individuálních chyb, které našemu soupeři umožnili získat 3 důležité body.

Sestava: Pátek - Vajgl (60. Štěpán), Šimůnek, Fér, Vyleta (60. Procházka) - Červinka, Heřmanský, Hemerka, Šaroch - Šafránek, Starosta

Branka: Šafránek

9.kolo

AFK Sadská : FC Velim 0:6    (0:3)

Sestava: Pátek (36. Vyleta) - Vajgl (50. Procházka), Hájek, Fér, Šafránek - Červinka, Hemerka, Šimůnek, Starosta - Vyleta (36. Šaroch), Heřmanský

8. kolo

Polaban Nymburk B : AFK Sadská 3:1    (1:0)

Sestava: Pátek - Vajgl (25. Heřmanský), Šimůnek, Fér, Šafránek - Šaroch, Hájek, Hemerka, Ćervinka - Starosta (60. Štěpán), Jaroš

Branka: Šimůnek (p.k.)

7. kolo

AFK Sadská : AFK Milovice    0:1    (0:1)

V okresním derby proti nováčkovi soutěže z Milovic jsme předvedli zatím nejhorší výkon v této sezóně. Během zápasu jsme si nevypracovali prakticky žádnou šánci. Nahrát si dvakrát za sebou byl pro náš team neřešitelný problém. Pokud nechceme okupovat spodní místa tabulky, je potřeba příští týden přivézt nějaký bodík z Nymburka. Ovšem pokud předvedeme podobný výkon, bude to skoro neřešitelné!!!

Sestava: Pátek - Šafránek, Šimůnek, Fér, Starosta (50. Vajgl) - Heřmanský, Hájek, Hemerka, Šaroch - Jaroš, Červinka

6. kolo

Benátky nad Jizerou : AFK Sadská    4:0    (2:0)

V dalším venkovním utkání jsme narazili na kvalitního soupeře, který nás tentokrát přehrál. Škoda jen ustrašenosti a "nechtění" hrát v prvním poločase. Po změně stran se situace zlepšila a tak doufáme, že v druhém domácím utkání proti nováčkovi z Milovic, předvedeme kvalitní kopanou.

Sestava: Jaroš - Vajgl (55. Starosta Jakub), Šimůnek, Fér, Starosta Jan (60. Pátek) - Heřmanský (65. Procházka), Šafránek, Hájek, Šaroch - Baroň, Červinka

5. kolo

SK Český Brod : AFK Sadská    1:3    (1:1)

V opět nekompletní sestavě jsme díky obrovské bojovnosti přivezli 3 body z Brodu.

Sestava: Jaroš (36. Vyleta) - Starosta Jakub, Šimůnek, Fér, Vyleta - Heřmanský, Červinka. Šafránek, Baroň - Starosta, Šaroch

Branky: Jaroš 2x, Baroň

4.kolo

AFK Sadská : Brandýs-Boleslav B    1:3    (1:1)

První prohra v sezńě proti kvalitnímu protivníkovi. Náš celek byl oslaben o Davida Jaroše a Lukáše Heřmanského autory 7 branek v této sezóně.

Sestava: Vyleta (36. Pátek) - Vajgl, Šimůnek, Šafránek, Baroň - Starosta, Hájek, Hemerka, Šaroch - Fér (36. Procházka), Červinka

Branka: Červinka

Sobota 12.9. 9:30

3.kolo

AFK Semice : AFK Sadská    0:8    (0:2)

Vstup do sezóny nám vyšel na výbornou. Proti soupeři, který neměl ve svém středu "velké" hráče jsme uspěli kombinační hrou. Zejména druhý poločas byl vydařený.

Sestava: Pátek (36. Vyleta) - Červinka, Šimůnek, Šafránek "C", Baroň - Heřmanský, Hájek, Hemerka, Šaroch (55. Vajgl) - Fér (50. Starosta), Jaroš

Branky: Jaroš 4x, Heřmanský 2x, Starosta, Červinka

2.kolo

volno

1. kolo

AFK Pečky : AFK Sadská    1:1    (0:1)

Utkání dvou různých poločasů. Zatímco v prvním poločase jsme svéo soupeře přehrávali a získali jednbrankové vedení. Druhé dějství se odehrálo v režii domácích, kteří srovnali na konečných 1:1.

Sestava: Vyleta - Červinka, Šimůnek, Šafránek "C", Baroň - Starosta (60. Procházka), Hájek, Hemerka, Šaroch - Fér (50. Vajgl), Jaroš

Sezóna 2008/2009

26. kolo

AFK Sadská : Bohemia Poděbrady    5:2    (2:1)

Závěrečné utkání sezóny 08/09 jsme zvládli na výbornou. V okresním derby jsme oplatili podzimní porážku Poděbradům. V průběhu zápasu se na hřiště dostala hned šestice hráčů z mladších žáků a přítomným divákům ukázala, že se o budoucnost žákovského družstva bát nemusíme.

Sestava: Jaroš - Červinka (50. Šimůnek), Hájek, Šafránek, Němeček (36. Baroň) - Heřmanský David (45. Heřmanský Lukáš), Kotek, Menšík, Veselý (60. Fér) - Urban (60. Starosta), Mjartan

Branky: Veselý 2x, Mjartan, Heřmanský David, Heřmanský Lukáš

25. kolo

AFK Semice : AFK Sadská    3:2    (2:1)

V předposledním kole jsme zavítali k derby do Semic. Utkání jsme i díky špatné koncovce prohráli.

Sestava: Fér - Červinka, Hájek, Šafránek, Němeček - Heřmanský David, Kotek, Menšík, Mjartan - Urban, Veselý

Branky: Urban, Kotek

AERO Odolena Voda : AFK Sadská    0:2    (0:1)

Utkání proběhlo v korektním duchu z obou stran. O našem vítězství rozhodla kvalitní obranná činnost našeho mužstva. Z nebezpečných protiútoků jsme přidali každý poločas jeden gól. Obě nahrávky si připsal David Heřmanský. Vzhledem k ostatním výsledkům mají tyto body cenu zlata!!!

Sestava: Jaroš - Červinka, Menšík, Šafránek, Němeček - Heřmanský David, Kotek, Mjartan, Veselý - Vopařil (50. Heřmanský Lukáš), Urban (55. Fér)

Branky: Kotek, Mjartan

23. kolo

AFK Sadská : AFK Pečky    2:1    (1:0)

Toto utkání bylo kvůli škole v přírodě udloženo na středu 10.6. S vědomím jisté záchrany v soutěži jsme mohli hrát bez nervů. Bohužel někteří hráči hráli i bez pohybu. Proto jsme také ztráceli mnoho míčů a v obraně jsme nestihali.Velkou zásluhu na vítězství měl brankář David Jaroš. Díky vítězství máme stále naději na 1/2 polovinu tabulky.

Sestava: Jaroš - Červinka, Hájek, Šafránek, Němeček - Heřmanský David, Kotek, Menšík, Mjartan - Vopařil (36. Urban), Veselý

Branky: Heřmanský David, Mjartan

22. kolo

Sokol Libiš : AFK Sadská    2:0    (1:0)

Komentovat toto utkání nemá význam. Domácí nám ukázali, co všechno jsou ochotni udělat pro záchranu v soutěži!!Snad jen jim popřát ať se jim to nepovede.

Sestava: Jaroš - Červinka, Hájek, Šafránek, Mjartan - Heřmanský David, Kotek, Menšík, Vopařil (36. Baroň) - Urban (55. Starosta Jan), Veselý

21. kolo

AFK Sadská : Slavia Velký Borek    1:2    (0:1)

Proti druhému celku tabulky jsme odehrali vyrovnané utkání. Soupeř měl více ze hry, ale kdyby Patrik Urban trefil odkrytou branku, tak jsme mohli pomýšlet na zisk jednoho bodu. Škoda některých chyb v obraně a malé aktivity a důrazu v útoku. Druhý poločas odchytal Milan Mjartan a své můžstvo několikrát podržel.

Sestava: Jaroš (45. Červinka) - Šafránek, Menšík, Veselý, Němeček - Heřmanský David, Hájek, Kotek, Mjartan - Vopařil (55. Starosta), Urban

Branky: Kotek

20. kolo

Brandýs nad Labem : AFK Sadská    3:0    (2:0)

V utkání proti vedoucímu družstvu soutěže jsem odjížděli s respektem. Podzimní prohra 0:10 byla naší největší prohrou v 1.A třídě. Díky kvalitní obrané hře se nám dlouho dařilo hrát s domácím mužstvem vyrovnanou partii. Škoda druhé branky těsně před přestávkou, která byla zbytečná. Přesto si celé družstvo, včetně obou golmanů, zaslouží pochvalu za kvalitní výkon. Plusem utkání byl také velice kvalitní výkon mladé rozhodčí, která utkání bez chyb odřídila. Pokud stejný výkon zopakujeme za týden proti Slavii Velký Borek, tak nejsme bez šance na úspěch!

Sestava: Jaroš (36. Fér) - Heřmanský Lukáš(45. Červinka), Menšík, Veselý, Němeček - Heřmanský David, Kotek, Hájek, Mjartan - Urban, Vopařil

19. kolo

AFK Sadská : Polaban Nymburk B    3:0    (1:0)

V okresním derby se nám podařilo vrátit podzimní prohru 2:1. O naší výhře rozhodly 2 branky v rozmezí 2 minut. První padla v poslední minutě první půle, druhá hned po přestávce. Střelcem úvodní branky byl David Heřmanský, který se trefil přímo z rohu. Druhý pooločas už probíhal v naší režii a hosty zachránil od většího brankového přídělu výborný výkon jejich golmana.

Sestava: Jaroš - Heřmanský Lukáš  (45. Šimůnek), Šafránek, Hájek, Němeček - Heřmanský David, Menšík, Mjartan, Vopařil (55. Červinka)-Urban (60. Fér), Veselý

Branky: Veselý, Heřmanský, Mjartan

18. kolo

Pěčice : AFK Sadská    4:0    (1:0)

Jednoznačné utkání. Soupeř byl po všech stránkách lepší, a když se přidá absence tří hráčů základní sestavy, nebylo co řešit. První půle byla ještě vyrovnaná, branku jsme dostali po špatně bráněném rohu. Po změně stran nás domácí jednoznačně přehráli.

Sestava: Jaroš - Heřmanský Lukáš (50. Šimůnek), Hájek, Šafránek, Němeček - Červinka (55. Fér), Heřmanský David, Menšík, Starosta (36. Baroň) - Veselý, Urban

Přátelské utkání

AFK Sadská : TJ Polepy    4:1    (3:1)

Sestava: Jaroš - Urban (36.Šimůnek), Hájek, Šafránek, Baroň - Heřmanský (36.Hemerka), Kotek (1. Starosta), Menšík (36.Šaroch), Mjartan (36. Vopařil) - Veselý (36.Štěpán), Fér

Branky: Heřmanský, Urban, Veselý 2x

17. kolo

AFK Sadská : Benátky nad Jizerou    2:0    (1:0)

V 17 kole 1.A třídy starších žáků přivítal náš celek družstvo z Benátek nad Jizerou. Do utkání jsme nastoupili oslabeni o tři hráče základní jedenáctky. Jejich místa, ale výborně zastupili jejich mladší spoluhráči (Baroň, Starosta, Šimůnek). Herně se nám tolik nedařilo, ale rozhodla bojovnost našeho družstva. K důležité váhře přispěli brankami Veselý a Starosta. Na obě branky nahrál David Heřmanský.

Branky: Veselý, Starosta

Sestava: Jaroš - Šimůnek, Hájek, Mjartan, Baroň - Heřmanský, Kotek, Menšík, Červinka (36. Starosta) - Veselý, Urban (55. Fér)

16. kolo

FC Mělník : AFK Sadská    4:1    (1:0)

Utkání proti FC Mělník jsme odcestovali oslabeni o dva hráče záladní sestavy (Urban, Němeček). Výsledek utkání nevypadá hezky, ale naši chlapci se za předvedený výkon nemusí stydět. Předváděli jsme kombinační hru, ale fyzická vyspělost byla na straně domácích. Jejich vítězství je zasloužené.

Branky: Veselý

Sestava: Jaroš - Šimůnek (55. Fér), Hájek, Šafránek, Heřmanský L (50. Šaroch) - Heřmanský D, Kotek, Menšík, Mjartan - Vopařil, Veselý

15. kolo

AFK Sadská: FK Velim    2:1    (0:0)

První jarní domácí utkání skončilo našim důležitým vítězstvím. První půle přinesla množství šancí na obou stranách. Zejména střela do prázdné brány z malého vápna v podání Jakuba Veselého volala  po brance. Po změně stran jsme zvýšili aktivitu a výsledkem byly dvě branky Kuby Veselého. Hlavně ta první z dobrých 35 metrů byla opravdu pěkná. Soupeři se podařilo 5 minut před koncem snížit, ale díky naší aktivitě jsme zbytek zápasu odehráli na jeho polovině. Musíme také pochválit Milana Mjartana, který svůj team několikrát podržel.

Branky: Veselý 2x

Sestava: Mjartan - Šimůnek(36.Heřmanský Lukáš),Hájek,Němeček,Šafránek,Heřmanský David,Kotek,Menšík,Vopařil(30 Starosta),Veselý,Urban(60 Červinka)

14. kolo

Tuchoraz : AFK Sadská    3:3    (3:0)

V úvodním jarním kole jsme zavítali do Tuchoraze. Tento celek se proti našemu podzimnímu utkání výrazně zlepšil, a když k tomu připočteme náš špatný výkon v prvním poločase, skóre 3:0 bylo zasloužené. Po přestávce jsme nastoupili jako vyměnění a velkou bojovností jsme srovnali na konečných 3:3.

Branky: Veselý 2x, Menšík

Sestava: Mjartan - Šimůnek, Hájek, Šafránek, Němeček (36. Baroň) - Červinka, Menšík, Kotek, Vopařil (45. Šaroch) - Veselý, Urban